Haber Detayı
06 Mayıs 2020 - Çarşamba 18:43 Bu haber 4438 kez okundu
 
TONYALI MÜDÜR VE EKİBİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürü, Tonyalı hemşehrimiz Ahmet Bekar, koronavirüse karşı ülke olarak olağanüstü mücadele verdiğimiz şu günlerde anlamlı ve örnek teşkil edecek bir davranışa imza attı.
- Haberi
TONYALI MÜDÜR VE EKİBİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Bir kampanyaya imza atan Bekar, hiçbir destek olmaksızın sadece emniyet müdürlüğü personelinin katkıları ile yardıma muhtaç ailelere Ramazan paketi hazırlattı.

Yaptıkları çalışma ile ilgili bilgi veren Beşikdüzü Emniyet Müdürü Ahmet Bekar, “Beşikdüzü Emniyeti olarak Ramazan ayı münasebetiyle polis halk ilişkilerini geliştirmek, yardıma muhtaç vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla dışarıdan herhangi bir katılım olmaksızın Müdürlüğümüz personellerinin katılımı ile 25 aileye iletilmek üzere Ramazan Paketi hazırladık. Söz konusu paketler mahalle muhtarları ile koordineli olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmıştır” dedi.

“Millet olarak biz bize yeteriz” ifadesini kullanan Bekar sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu anlamlı kampanyaya destek olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu süreçte hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Herkesi duyarlı davranmaya davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TONYALI, MÜDÜR, VE, EKİBİNDEN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı