İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
01 Eylül 2021 - Çarşamba 11:40 Bu haber 2877 kez okundu
 
TONYA MYO’YA BÜYÜK TEVECCÜH
- Haberi
TONYA MYO’YA BÜYÜK TEVECCÜH

 

Milyonlarca öğrencinin heyecanla beklediği YKS yerleştirme sonuçları açıklandı.

 

TONYA MYO'DA KONTENJANLAR DOLDU

 

Sonuçların ilan edilmesinin ardından öğrenciler, ÖSYM’nin web sayfasına yoğun ilgi gösterdiler. ÖSYM tarafından YKS yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler de yayımlandı. Verilere göre; Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu’na bu yıl verilen 208 kişilik kontenjanının tamamen dolduğu görüldü.

 

Bünyesinde bulunan İlk ve Acil Yardım Programı, Yaşlı Bakımı Programı, Fizyoterapi Programı ve Evde Hasta Bakımı Programı’nın yanında, son yıllarda gösterdiği atılımlar, yaptığı akademik ve sosyal faaliyetler ile de adından sıkça söz ettiren Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu, bu sonuçlara göre üniversiteye hazırlanan öğrenciler için tercih edilen önemli bir meslek yüksekokul olduğunu gösterdi.

 

Konu ile ilgili konuşan Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. İlyas Ün, “YKS yerleştirme sonuçları açıklandı ve sonuçlara ilişkin sayısal bilgiler de yayımlandı. Buna göre; 

 

Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulundaki İlk ve Acil Yardım Programı, Fizyoterapi Programı, Yaşlı Bakımı Programı ve Evde Hasta Bakımı Programı için ayrılan toplam kontenjan 100 doldu. Bu yıl Yüksekokulumuzu 208 öğrenci kazandı.

 

Yüksekokulumuza, Tonyamıza ve Üniversitemize hayırlı olsun.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: TONYA, MYO’YA, BÜYÜK, TEVECCÜH,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı