Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 16:56 Bu haber 3741 kez okundu
 
TONYA MYO GURURLA SUNAR!
Son yıllarda gösterdiği atılımlar, yaptığı akademik ve sosyal faaliyetler ile adından sıkça söz ettiren ve son olarak da öğrenci alımına onay verilen yeni programı ile birlikte 4 programa ulaşan Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu’ndan bir güzel haber daha geldi.
- Haberi
TONYA MYO GURURLA SUNAR!

Tonya Meslek Yüksekokulu’nun tanıtım filmi yayımlandı. 6 dakikalık tanıtım filminin içeriğinde yüksekokulun fiziki ve sosyal imkânları, yıl içerisinde yapılan faaliyetler, akademik çalışmalar ile birlikte Tonya’nın doğal güzellikleri, yayla şenlikleri ve festivalleri de yer almaktadır.

Konu ile ilgili konuşan Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. İlyas ÜN; “Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu olarak, yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız "Yüksekokul Tanıtım Filmini", sizlere sunmanın mutluluğu içindeyiz. Tanıtım filminde yüksekokulumuzun fiziki ve sosyal imkanları, yıl içerisinde yaptığımız akademik ve sosyal faaliyetler yer almaktadır. Bununla birlikte Tonyamızın doğal güzelliklerine, yayla şenliklerine, Canikdere Şelalesine, Yürüyüş Yoluna, tereyağı festivallerine de yer verdik. Yüksekokulumuzun tanıtımı ile birlikte, Tonya’mızın güzelliklerinin de yer aldığı filmimiz, Yüksekokulumuza ve Tonyamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Üniversite sınavına girecek olan öğrencilere de seslenen Müdür Öğr. Gör. İlyas ÜN; “Sevgili öğrenciler, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) sizlere başarılar diliyoruz. Yeşilin tüm tonlarını barındıran doğal yapısı, temiz havası, serin yaylaları, şenlikleri, sıcak ve misafirperver insanı ile adından sıkça söz ettiren güzel ilçemiz Tonya'ya, Ülkemizin dört bir tarafından siz değerli öğrencilerimizi bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TONYA, MYO, GURURLA, SUNAR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı