TONYA
TONYA'YI YASA BOĞDU
RADYOCU AHMET EŞİNİ KAYBETTİ
RADYOCU AHMET EŞİNİ KAYBETTİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 22:49 Bu haber 2473 kez okundu
 
TONYA DEVLET HASTANESİ’NDE PEYZAJ ÇALIŞMASI
- Haberi
TONYA DEVLET HASTANESİ’NDE PEYZAJ ÇALIŞMASI

Tonya Devlet Hastanesi bahçesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler dairesi Başkanlığı Batı Şantiyesi ekiplerinin desteğiyle peyzaj çalışması gerçekleştirildi.
Hastane bahçesinde kurum idaresi tarafından belirlenen alanlarda Tonya Devlet Hastanesinin teknik ekiplerinin de desteği ile hastane yönetimi ve çalışanları çevre düzenleme çalışmalarını tamamlayarak güzel bir görünüme kavuşturdu.
Hastane bahçesinde yapılan peyzaj çalışmaları hakkında bilgi veren Tonya Devlet Hastanesi Başhekimi Serpil Atasoy, “Bir yandan yeni hastanemizin inşaatı devam ederken bir yandan da mevcut hastanemizin bakımını gerçekleştiriyoruz. Çevre düzenlemesi için Tonya Belediye Başkanımız Osman Beşel’den destek istedik. O da sağ olsun Büyükşehir Belediyemize talebimizi iletti ve günlerce yapılan çalışmaların ardından güzel bir görüntüye hastanemizi kavuşturduk. Müdürümüz Sevil Bozoğlu ve Müdür Yardımcımız Murat İnce’yle var olan hastane binamızla ilgilenmeye devam ediyoruz. Devlet Hastanemizin çevresinde gerekli bakım, onarım ve peyzaj çalışmalarını yaptık. Amacımız hastalarımıza, hasta yakınlarımıza, ziyaretçilerimize ve hastane personelimize daha kaliteli hizmet götürmek. Peyzaj çalışmalarında desteğini esirgemeyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu ve Tonya Belediye Başkanımız Osman Beşel’e teşekkür ederiz.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TONYA, DEVLET, HASTANESİ’NDE, PEYZAJ, ÇALIŞMASI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı