Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 15:43 Bu haber 2314 kez okundu
 
TONYA-DER’DEN EĞİTİME DESTEK KONSERİ
Trabzon’da faaliyetini sürdüren Tonyalılar Kültür Dayanışma ve Kalkınma Derneği Eğitime Destek Konseri düzenliyor
- Haberi
TONYA-DER’DEN EĞİTİME DESTEK KONSERİ

Öğrencilere ve yardıma muhtaç olan hemşehrilerimize verdiği destek ile bilinen ve herkesin takdirini kazanan Tonyalılar Kültür Dayanışma ve Kalkınma Derneği’nin “Eğitime Destek” adı altında düzenleyeceği yardım konseri 12 Temmuz Cuma günü 14.00 ile 18.00 saatleri arasında Tonya Meydanı Cumhuriyet Alanı’nda gerçekleştirilecek. Konserde Trabzonlu sanatçı Sait Uçar sahne alacak.

Organizasyonda derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verilecek, dernek başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora hemşehrilerine hitap edecek ve Sait Uçar konserinin ardından derneğe katkı veren ve öğrencilere maddi manevi destek sunanlara plaket takdimi yapılacak.

TONYADER Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, bütün hemşehrilerimizi gerçekleştirilecek olan programa davet ederken, “Derneğimiz hayırseverlerin katkısı ve kendi gelirleri ile onlarca öğrenciye burs vermektedir. Destek olan katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Böylesine önemli günde bütün hemşehrilerimizi yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TONYA-DER’DEN, EĞİTİME, DESTEK, KONSERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı