Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 15:45 Bu haber 6494 kez okundu
 
SAYRAÇ'A ÖNEMLİ HİZMET
Sayraç Mahallesi Çamanbaşı Camii’nin önemli bir eksiği olan lavabolar ve tuvaletlerin inşaatı tamamlandı.
- Haberi
SAYRAÇ'A ÖNEMLİ HİZMET

Çay ocağı ve gasilhanenin ardından bu iki hizmetin de yapılmasından sonra çevre düzenlemesi için de çalışmalar hızlandırıldı.

Mahalle Muhtarı Nuri Kemal Kara, çok önemli eksikliği giderdiklerini belirterek, bu hizmetlerin yapılmasında büyük desteği ve emeği olan iş insanı Cemal Gültepe’ye teşekkür etti.

Muhtar Kara, “Camimizin altında dinlenme yeri, çay ocağı, gasilhane, abdesthane ve tuvaletler yaptık. Şimdi de çevre düzenlemesini yapıyoruz. Bu hizmetlerin yapılmasında Cemal Gültepe amcamızın yanı sıra mahalle halkının da desteğini aldık. Ama Cemal Gültepe amcamız çok büyük destek verdi. Bugüne kadar ne ihtiyacımız varsa hangi konuda destek istediysek yerine getirdi, desteğini esirgemedi. Kendisine minnettarız. Mahalle halkı olarak Cemal Gültepe'nin oğlu Salih Gültepe’nin de büyük desteğini gördük. Mahallemizde böyle hayırsever bir ailenin olmasından gurur ve onur duyuyorum. Okul, cami ve yol konusunda desteklerini hiçbir zaman esirgememiştir. Allah uzun ömür versin. Kendilerine mahallem adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAYRAÇ'A, ÖNEMLİ, HİZMET,
Yorumlar
Haber Yazılımı