Haber Detayı
20 Ekim 2017 - Cuma 17:22 Bu haber 6079 kez okundu
 
Salih Cora Müjdeyi Verdi
Yapımı devam eden Tonya-İskenderli ve İskenderli-Beşikdüzü karayolunda sona gelindi.
- Haberi
Salih Cora Müjdeyi Verdi

Yapımı 2007 yılında ihale edilen iskenderli beşikdüzü karayolu yüklenici firmaların yetersizliği ve hukuki ihtilaflar nedeni ile bugüne kadar bitirilememiştir. Daha sonra söz konusu işi üstlenen müteahhitin güçlü bir firma oluşu ve gerekli ödeneklerin hızlandırılarak aktarılması üzerine İskenderli-Beşikdüzü yolu tamamlama aşmasına gelmişitir.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih CORA, sosyal medya hesabından 84 milyon Tl’ ye ihale edilen Tonya-İskenderli karayoluna en kısa sürede içerisinde başlanacağını ve yüklenici firmanın Tonya da şantiye kurma hazırlığı içerisinde olduğunu duyurdu.

Yine Milletvekili Cora, sosyal medya hesabından iki yıl önce İskenderli Mahallesi’ne yaptığı ziyareti paylaşarak şunları yazdı: ‘‘ Ev, ev dolaşıp söz vermiştik. Karayolu Genel Müdürlüğü tarafından Tonya-İskenderli karayolunun yapımı ihale edildi. Hemşerilerimizin kamulaştırma bedelinden kaynaklanan talepleri karşılandı, mağduriyetleri büyük ölçüde giderildi. Hayırlı olsun.’’ dedi.  Bu durum ilçe halkı tarafından memnuniyetle karşılanarak Milletvekili Salih Cora’ ya teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Salih, Cora, Müjdeyi, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı