Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 13:15 Bu haber 6148 kez okundu
 
FERİDE-AHMET ŞENER ORTAOKULU'NDA AÇILIŞ GÜNÜ
Hayırsever işadamı Sani Şener’in katkılarıyla Feride Ahmet Şener Okulu’nda spor salonu sahnesinin, Tonya Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan satranç sınıfının ve öğrencilerin yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmalardan oluşan serginin açılışı gerçekleştirildi.
- Haberi
FERİDE-AHMET ŞENER ORTAOKULU'NDA AÇILIŞ GÜNÜ

Programa Tonya Kaymakamı Osman Sayılır, Tonya Milli Eğitim Müdürü Ziya Durmuş, Tonya Belediye Başkan Vekili İsmail Turan ve diğer okul müdürleri katıldı.

 

Okul Müdürü Yılmaz Bozo, açılışta yaptığı konuşmada “Okulumuz spor salonundan yapılan sahnemizin, satranç sınıfımızın ve öğrencilerimizin yıl içerisinde yapmış olduğu çalışmalardan oluşan sergimizin açılışına hoşgeldiniz.

Çağdaş Eğitim Standartları’nın iyi eğitim görmüş biteylerin ve bilginin giderek daha büyük bir güç haline geldiği günümüzde, eğitimin bütün unsurları olarak bizlere büyük görevler düşmektedir. Bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri, yenilikleri izlemek ve ülkemizin gelişmesine katkı sunmak, hatta bu hususta belirleyici olmak eğitim kurumlarının en nemli görevidir.

Milli değerlerimiz ile evrensel insani değerleri özümsemiş, idealist ve üretken, okumayı ve öğrenmeyi seven, yeniliklere açık, kendisi ve çevresiyle uyumlu, topluma katkı sağlayan mutlu bireyler yetiştirmek amacıyla hareket eden okulumuz eğitim öğretim çalışmalarını emin adımlarla sürdürmektedir. Çok yönlü eğitim anlayışıyla hareket eden okulumuz çocuklarımıza akademik eğitimin yanı sıra sosyal, kültürel, sanat ve spor alanında eğitim vermenin gayreti içerisindedir. Bugün de öğrencilerimizin yıl boyunca yaptıkları çalışmalarla karşısında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çalışmalarımızı yürütürken bizden hiçbir konuda desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Osman Sayılır’a, Belediye Başkanımız Sayı Osman Beşel’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ziya Durmuş’a, bütün kurum amirlerimize, okul aile birliği başkanı ve üyelerimize, her bir faaliyetin gerçekleşmesinde yer alan fedakar öğretmenlerimize teşekkür eder ve hiçbir zorluktan kaçınmayıp yeteneklerini çalışmalarına yansıtarak bu güzel ürünleri ortaya çıkaran öğrencilerimizi tebrik ederiz.

2003 yılında okulumuzun yapımını üstlenerek okulumuza ismini veren, her dönem yanımızda olan maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen, bu yıl da yapımını gerçekleştirdiğimiz çok amaçlı sahneyi okulumuza kazandıran Şener ailesine ve kıymetli Sani Şener’e, Belediye Başkanımız Sayın Osman Beşel’e, okulumuzun bütün birimlerine perde yapımında ve halk oyunları ekibimizin kıyafetlerinin yenilenmesinde tüm masrafları üstlenen Sayın Şahap Er’e ve açılış programımıza katılarak bizleri onurlandıran siz değerli misafirlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FERİDE-AHMET, ŞENER, ORTAOKULU'NDA, AÇILIŞ, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı