Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 20:03 Bu haber 1826 kez okundu
 
BORDO MAVİYE BÜRÜNDÜLER
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Trabzon Doğu Karadeniz Yurt Müdürlüğü tarafından organize edilen “Hayal Eyle Projesi” kapsamında 17 Şubat İlk ve Ortaokulu’nda düzenlenen etkinlikle 61 ortaokul öğrencisine Trabzonspor forması, 51 ilk okul öğrencisine de yurtlarda kalan kız öğrencilerin ördüğü atkı ve bereler hediye edildi.
- Haberi
BORDO MAVİYE BÜRÜNDÜLER

Proje kapsamında okulda yapılan ankete öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun, “Trabzonspor'un maçına gitmek ve Trabzonspor forması almak” cevabı verdiği ve bu nedenle kendilerine forma hediye edildiği belirtildi. Ayrıca öğrencilerin Trabzonspor’un Başakşehir ile oynayacağı karşılaşmaya da getirilmesinin planlandığı ancak koronavirüs önlemleri kapsamında spor müsabakalarının seyircisiz oynanmasına karar verilmesi nedeniyle bu organizasyonun iptal edildiği açıklandı. Trabzon Doğu Karadeniz Yurt Müdürü Selman Bayram'ın katkıları ve , KYK Tonya Yurt Müdürü Nezaket Sabah Tüfekçi'nin katılımıyla gerçekleştirilen törende formaları giyen öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi. .

Okul Müdürü fatih Akdoğan, çok güzel bir etkinliğe imza attıklarını belirterek, “Buradaki amacımız öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine katkı sağlamak ve Trabzonspor sevgisini aşılamak. Hatta burada Trabzonsporlu olmayan öğrencilerimizin bile artık Trabzonspor’u tuttuğunu söylediklerine bile şahit olduk. Çok güzel bir duygu. Çok büyük bir mutluluk yaşadık. İnşallah bu sene şampiyon olduğumuzda daha büyük bir mutluluk yaşayacağız. İnşallah o sene bu sene. İnşallah şampiyon olacağız. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Birdal Öztürk’e ve projeye destek olan herkese teşekkür ediyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ziya Durmuş’a da çok teşekkür ediyoruz. Her projemize destek veriyor. Her zaman yanımızda” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BORDO, MAVİYE, BÜRÜNDÜLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı