İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TONYA MYO’YA BÜYÜK TEVECCÜH
TONYA MYO’YA BÜYÜK TEVECCÜH
Haber Detayı
02 Eylül 2021 - Perşembe 11:46 Bu haber 2591 kez okundu
 
- Haberi

 

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Tonya Doğanspor’da bir devir sona erdi. Kulüp Başkanı Zafer Cora, 3 yıldır yürüttüğü başkanlık görevini bıraktığını açıkladı.

 

Daha önce Teknik Direktör Ömer Ortakudaş’la yolların ayrıldığı Tonyaspor’da Başkan Cora, görevi bıraktığını sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu şekilde duyurdu:

 

“TAMAM..

2018 yılında büyük bir heyecan ile başladığım ve ilçemi Futbol alanında profesyonel lige taşıma arzumu ne yazıkki başaramadım.Bir ilçenin profesyonel ligte olması demek o ilçeye sosyal ve ekonomik büyük katkısı olacaktı.Sponsorlarımız,ilçemizin mülki idari amirleri,yönetim kurulumuz ve ailelerimizin desteleri ile 3 yıl büyük mücadele verdik ama başaramadık.Herzaman hedefi kovaladık ama Allah nasip etmedi.Vardır bir hayır demekten başka çaremiz kalmadı.

BAL ligi zor bir lig.Ciddi ekonominin döndüğü ve hiçbir garantinin olmadığı bir lig.Dünyadaki ekonomik krize aldırış etmeden her yıl artan ücretler,sponsor desteğinin azalması,İlçenin yeterli taraftar desteği vermemesi iyice hevesimizi ve hayallerimizi bırakma noktasına getirdi.

Bundan sonra kim bayrağı bir adım yukarı taşımak isterse maddi manevi yanında olacağımın bilinmesini isterim.

Yazacak çok şey var ama kısaltılmışı bu kadar..

Bu vesile ile bu zamana kadar kulübümüze destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Yöneticilerimizin ailelerine teşekkür ediyorum.

Kulübümüzde çalışan tüm hocalara,oyunculara,malzemecisine,masörüne,aşçısına,şöförüne,Stad görevlisine ve ismini unuttuklarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

Hakkınızı helal edin.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı