İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
26 Ağustos 2021 - Perşembe 14:16 Bu haber 4826 kez okundu
 
- Haberi

Kaymakam Göksu Bayram’ın yeni görev yeri belli oldu. Tonya Karaağaçlı Mahallesi’nden olan Isparta Atabey Kaymakamı Göksu Bayram, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki idare amirleri atama kararnamesi ile Gaziantep’e görevlendirildi.

 

2 yıldır Isparta’da görev yapan Kaymakam Bayram’ın yeni görev yeri Karkamış Kaymakamlığı oldu.

 

GÖKSU BAYRAM KİMDİR?

1991 yılında İzmir’de doğan Kaymakam Göksu BAYRAM, aslen Tonyalıdır. İlk ve ortaöğrenimini İzmir’de tamamlamış olup, İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi’nde Yerel Yönetimler Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamlamıştır.
 

Mülkî İdare Amirliği mesleğine Temmuz 2017’de Denizli Kaymakam Adayı olarak intisap etti. Denizli Valiliği’nde il merkez stajını, Ankara Haymana ve Kocaeli Başiskele ilçelerinde de Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Afyonkarahisar Bayat ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında Mülkiye Başmüfettişi refakatinde teftiş stajını bitirdi. Manchester Metropolitan University’de 8 ay süreyle İngilizce dil eğitimi aldı.

 

105. Dönem Kaymakamlık Kursu ve Kura Töreni sonucunda 2019 yılında Isparta Atabey Kaymakamlığına atanmıştır. Evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı