Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 23:12 Bu haber 4616 kez okundu
 
YATIRIMLAR AKSAMIYOR
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Beşikdüzü - İskenderli -Tonya yolunu inceledi. Çalışmaları kontrol eden Cora, “İskenderli - Tonya yolunun inşası da sürüyor. Yatırımlar aksamıyor” dedi.
- Haberi
YATIRIMLAR AKSAMIYOR

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Beşikdüzü-İskenderli -Tonya yolunda incelemelerde bulundu. Milletvekili Cora’ya incelemeleri sırasında AK Parti Tonya İlçe Başkanı Cafer Köroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclisi üyeleri, İskenderli Muhtarı Ahmet Bektaş ve Kozluca Mahalle Muhtarı Murat Kahveci eşlik etti.

Yaptığı incelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Cora, “AK Parti Tonya İlçe Başkanımız Cafer Köroğlu, yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz İskenderli Muhtarı Ahmet Bektaş ve Kozluca Mahallesi Muhtarı Murat Kahveci ve ilgililerle birlikte tamamlanan Beşikdüzü - İskenderli -Tonya yolunda incelemelerde bulunduk. Karayolları Genel Müdürümüz Hemşehrimiz Sayın Abdülkadir Uraloğlu bu yolun bitirilmesi için büyük bir mücadeleye ortaya koyuyor. Vatandaşlarımızla sorunları ve yolun tamamlanmasından dolayı duydukları memnuniyet üzerine konuştuk. Ayrıca gördüğümüz eksikleri tespit edip tamamlanması için yetkililere bildirdik” ifadelerini kullandı.

YÖREYE DEĞER KATACAK

İlçede devam eden bir diğer yol çalışması hakkında da bilgi veren Milletvekili Cora, “İskenderli - Tonya yolunun inşası ise son sürat devam ediyor. Tamamlandıktan sonra Beşikdüzü ve Düzköy’ü birbirine bağlayacak yol, yöreye çok büyük değer katacak.  Yatırımlar aksamadan devam ediyor.” değerlendirmelerinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YATIRIMLAR, AKSAMIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı