Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 04:12 Bu haber 3845 kez okundu
 
VEFA ÖRNEĞİ SERGİLİYORLAR
Türkiye’nin İki kurumsal marketler zinciri olan ve Trabzon’da da geniş bir ağı bulunan BİM ve A101’de Tonyalı hemşehrilerimiz geldikleri konum ile hemşehrilerinin takdirini kazanıyorlar.
- Haberi
VEFA ÖRNEĞİ SERGİLİYORLAR

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Bursa Bölge Müdürü Mustafa Sağlam ve BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Trabzon Bölge Satış Müdürü Muhammet Sağlam kurumlarının bölgedeki operasyonunu başarılı bir şekilde yöneterek dikkatleri çekiyorlar.

A101 (Yeni Mağazacılık A.Ş.) Trabzon Bölge Müdürü Murat Bayrak ve A101 (Yeni Mağazacılık A.Ş.) Trabzon Bölge Satış Müdürü Şener Yeşilbaş A101’in geldiği noktanın mimarları arasında yer alıyor.

Bu iki marketin üst düzey görevlerinde yer alan Mustafa Sağlam, Muhammet Sağlam, Murat Bayrak ve Şener Yeşilbaş ilçedeki, gençlerin istihdamına da katkı sağlıyorlar, eleman alımlarında Tonyalı hemşehrilerini unutmuyorlar.

Doğup büyüdükleri, bugünlere gelmelerini sağlayan bu topraklara hizmet etmeyi kendilerine görev edindiğini ifade eden BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Bursa Bölge Müdürü Mustafa Sağlam, elimizden geldiğince ilçemize vefa borcumuzu ödemeye çalışıyoruz” dedi.

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Trabzon Bölge Satış Müdürü Muhammet Sağlam da “Bugünlere Tonyalı hemşehrilerimizin dualarıyla geldik. Onlara destek olmak da bizim görevimiz” ifadesini kullandı.

A101 (Yeni Mağazacılık A.Ş.) Trabzon Bölge Müdürü Murat Bayrak ise, “Bize her zaman destek olan bu yörenin insanlarına destek olmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

A101 (Yeni Mağazacılık A.Ş.) Trabzon Bölge Satış Müdürü Şener Yeşilbaş da, “Güzel ilçemiz ve her bir hemşehrimiz bizim için değerlidir” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VEFA, ÖRNEĞİ, SERGİLİYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı