Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 21:29 Bu haber 8635 kez okundu
 
Tonyalıları Buluşturan Organizasyon
GÜNDEM Haberi
Tonyalıları Buluşturan Organizasyon

Trabzon Tonyalılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Trabzon'da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Tonyalıları buluşturdu.  Trabzon merkez ve ilçelerinde görev yapan Tonyalı akademisyenler, hukukçular, mühendisler ve iş adamları  kahvaltıda dernek binasında ağırlandı.

Birlik ve beraberlik tablosunun ortaya konulduğu organizasyona Tonyalıların ilgisi yoğun oldu. Aynı zamanda Tonyalılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı olan AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon Eski İl Başkanı Muhammet Öztürk, AK Parti Tonya Belediye Meclis Üyesi Adayı Ahmet Esmer, Tonya Noteri Ayla Baki, Tonyalı Hukukçu Osman Cora ve çok sayıda Tonyalı kahvaltıya katılım gösterdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzon Tonyalılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlediği organizasyon hakkında şu açıklamayı yaptı:

 

"Trabzon Tonyalılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'mizde hemşehrilerimizle hasbihal ettik, hemhal olduk. 1997 yılında büyük fedakarlıklarla kurulan derneğimiz kısa sürede önemli mesafeler aldı. İhtiyaç sahibi hemşehrilerimizin elinden tutuyor, öğrencilerimize burs veriyor.Bu çalışmalarda katkısı ve emeği olan herkesten Allah razı olsun. Hemşehrilerimizin fikirleri ve önerilerinden istifade ettik. Hepsine çok teşekkür ederiz. Allah birliğimizi bozmasın."

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tonyalıları, Buluşturan, Organizasyon,
Yorumlar
Haber Yazılımı