Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 18:49 Bu haber 12840 kez okundu
 
TONYA OTOBÜSÜNE KAVUŞUYOR
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, bugün gerçekleştirilen Belediye Meclis toplantısında müjdeyi verdi.
- Haberi
TONYA OTOBÜSÜNE KAVUŞUYOR

Seçim çalışmaları ve 18. Tonya Tereyağ Festivali için geldiği Tonya’ya belediye otobüsü sözün veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, bugün yapılan meclis toplantısında, “Tonya ve Şalpazarı için daha önce vermiş olduğumuz otobüs sözünü yerine getiriyoruz. Bu ilçelerimize Belediyemize yeni satın aldığımız 2 tanesini bu güzide ilçelerimize tahsis ediyoruz. Sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel de Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na teşekkür ederken, “Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. İlçemiz ile yakından ilgileniyor. Her zaman destek veriyor. Daha önce söz verdiği gibi otobüs sözünü yerine getiriyor. Yeni gelen otobüslerden birini Tonya’ya gönderiyor. Sanıyorum bu hafta içerisinde sefere başlayacaktır. Otobüsümüz her şeyi ile hazırdır. Sabah Tonya’dan başlayıp, akşam tekrar Tonya’da bitirmek üzere günde 3 sefer gerçekleştirecek. Tonya halkı adına Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TONYA, OTOBÜSÜNE, KAVUŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı