Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 21:24 Bu haber 2232 kez okundu
 
SÖZLERİNİ TUTTULAR
Osman Cora ve Ayhan Demir şampiyon liselileri Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmaya götürdüler
- Haberi
SÖZLERİNİ TUTTULAR

Tonya Kaymakamı Osman Sayılır’ın ilçedeki Liselerarası Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan Şehit Soner Yıldırım Lisesi’ne jest yaparak Trabzonspor-Kayserispor karşılaşmasına götürmesinin ardından Trabzonspor Kulübü Disiplin Kurulu Başkan Vekili Avukat Avukat Osman Cora ve Ayhan Demir de sözünü tuttu.

Ayhan Demir'in gayretiyle ve organizasyonuyla Cora'nın destekleriyle, Şehit Soner Yıldırım Lisesi’nin şampiyon takımının öğrencileri Trabzonspor’un Medical Park Stadı’nda oynadığı ve 2-1 kazandığı Beşiktaş karşılaşmasına tribünden izledi. Cora ve Demir, her zaman gençlerin ve öğrencilerin yanında olduklarını belirterek, “Onların başarıları ile gurur duyuyoruz. Her zaman onların yanındayız. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Spor Bayramı öncesi bu galibiter gençlere güzel bir armağğan oldu” dediler.

Beşiktaş ile oynanan karşılaşmayı stadyumdan izleme şansını kendilerine verdikleri için Osman Cora ve Ayhan Demir’e teşekkür eden öğrenciler alınan galibiyet karşısında çok büyük bir sevinç yaşadıklarını dile getirdiler.


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SÖZLERİNİ, TUTTULAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı