Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 23:19 Bu haber 4161 kez okundu
 
Sayraç'ta 'Hizmete Devam' Dedi
GÜNDEM Haberi
Sayraç'ta 'Hizmete Devam' Dedi

Tonya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Tonya Belediye Başkan Adayı olan Osman Beşel seçim çalışmalarına Sayraç Mahallesi'nde devam etti. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Beşel, yapılan ve yapılacak yatırımlar hakkında hemşehrileriyle fikir alışverişinde bulundu.

 

Vatandaşların takdiri ile moralini yükselten Başkan Beşel'in ziyaretine  Ahmet Esmer, Mehmet Emin Birinci, Ahmet Seyit Alışkan ve Murat Güney de iştirak ettiler. Sayraçlılar özellikle Ahmet Esmer'in belediye meclis üyesi adayı olarak gösterilmesinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. 

Ziyareti hakkında bir açıklama yapan Osman Beşel, "Vatandaşlarımızla sürekli iç içeyiz. Onlara hizmet ederek gönüllerine girdiğimizi görmekten büyük bir kıvanç duymaktayız. Sayraç'ta hemşehrilerimizin bizden yana karar verdiklerini görüyoruz. Bu destekle biz Tonya için çalışmaya, yatırımlarla vatandaşlarımızı buluşturmaya devam edeceğiz. Allah'ın izniyle gönül belediyeciliği ile Tonya kalkınmaya devam edecektir." dedi.

Öte yandan Başkan Osman Beşel'in Sayraç Mahallesi'ne ziyarette bulunduğu sırada mahallede bir evde yangın çıktı. Yangına ilçede bulunan itfaiyenin hemen  müdahale etmesi üzerine mahalle muhtarı ve vatandaşlar Başkan Beşel'e özellikle teşekkür ettiler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sayraç'ta, 'Hizmete, Devam', Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı