Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 21:33 Bu haber 3301 kez okundu
 
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
Tonya Kaymakamı Osman Sayılır’dan, Covid-19 salgını ile mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarına moral.
- Haberi
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ

Tonya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Serpil Atasoy ve personelini makamında ağırlayan Kaymakam Sayılır, kendilerine bu süreçte ortaya koydukları gayretli e özverili çalışmalarından dolayı başarı belgesi takdim etti.

Sağlık çalışanlarının yeryüzündeki en kutsal mesleklerden birini icra ettiğinin altını çizen Kaymakam Sayılır, “İnsan yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinip, bu kutsal mesleği büyük bir özveriyle icra eden tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Onlar bu mücadelenin en asil ve en fedakar kahramanları. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Tonya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Serpil Atasoy da, Kaymakam Osman Sayılır’a bu düşüncesinden dolayı teşekkür ederken, “Sayın Kaymakamımız her zaman bizim yanımızda olmuştur. Bugüne kadar desteklerini hep güçlü htik. Bu davranışı ile de bizleri ayrıca mutlu etti. Sayın Kaymakamımıza bu hassas davranışından dolayı teşekkür ediyoruz. Yorucu geçen bu süreçte bizim için büyük bir moral kaynağı oldu” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAĞLIK, ÇALIŞANLARINA, BAŞARI, BELGESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı