Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 18:52 Bu haber 2141 kez okundu
 
REKTÖR AŞIKKUTLU TONYA'DA
Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU, beraberindeki heyet ile birlikte Tonya'yı ziyaret etti. Heyette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Atilla ÇİMER ve Prof. Dr. Hasan KARAL da yer aldı.
- Haberi
REKTÖR AŞIKKUTLU TONYA'DA

Rektör AŞIKKUTLU ve beraberindeki heyet, ilk olarak İlçe Kaymakamı Osman SAYILIR'ı ve ardından İlçe Belediye Başkanı Osman BEŞEL'i makamlarında ziyaret ederek Tonya hakkında istişarelerde bulundular.

 

Rektör AŞIKKUTLU, Kaymakam ve Belediye Başkanına Türk Bayrağı motifli tablo hediye etti.

 

Kaymakamlık ve Belediye ziyaretlerinde Rektör ve heyetine yüksekokul yönetiminin de eşlik ettiği görüldü.

İlçe kurum ziyaretlerinin ardından Tonya Meslek Yüksekokulu'na geçildi.

Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. İlyas ÜN'den kurum hakkında bilgi alan Rektör AŞIKKUTLU, sonrasında ise akademik ve idari personeller ile bir araya geldi. Rektör ve heyeti, akademik ve idari personellerin görüş ve taleplerini dinleyerek, atılması gereken adımlar konusunda istişarelerde bulundular.

Görüşmeyi sadece personel ile sınırlandırmayan Rektör AŞIKKUTLU, öğrenciler ile de bir araya gelerek onların görüş, talep ve önerilerini dinledi.

Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU ve heyetinin, Tonya Meslek Yüksekokulu'nun mevcut durumu ile Tonya Kaymakamlığı ve Tonya Belediye Başkanlığı’nın Yüksekokula verdiği destek ve yakın ilgiden memnun ayrıldığı görüldü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: REKTÖR, AŞIKKUTLU, TONYA'DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı