Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 01:11 Bu haber 6644 kez okundu
 
OĞLUNUN DÜĞÜNÜNDEN 3 GÜN SONRA ÖLDÜ
3 gün önce oğlunu evlendirmişti. Eşinin halasının cenazesi için gittiği Samsun'dan dönüyordu. Ancak kalbi eve kadar dayanmadı, direksiyon başında son nefesini verdi.
- Haberi
OĞLUNUN DÜĞÜNÜNDEN 3 GÜN SONRA ÖLDÜ

 

Önceki gün eşinin halasının cenazesi için gittiği Samsun’dan dönerken Tonya’nın Kozluca Şina Mahallesi’ne 1 kilometre uzaklıkta 61 HA 563 plakalı aracında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Osman Bahadır’ın (54) hikayesi yürekleri dağladı.

Vakfıkebir’de çalışan ve işten gece geç saatlerde çıktıktan sonra köye dönen Yaşar Ulusoy tarafından fark edilen Osman Bahadır, köylüler tarafından haber verilen 112 sağlık ekiplerinin bütün müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Önce Tonya Devlet Hastanesi’nin morguna, oradan da Trabzon Adli TIP Kurumu’na sevk edilen Bahadır’ın ölüm nedeninin kalp krizi olduğu ve yaklaşım 2 saatten fazla orada kaldığı tespit edildi.

 

Kozluca Şina Mahallesi’nde toprağa verilen Osman Bahadır’ın 1 erkek ve 1 kız olmak üzere 2 vardı. “Onu bir an önce evlendirip mürüvvetini görmek istiyorum” dediği oğlu Cüneyt Bahadır’ı, vefatından 3 gün önce 14 Nisan Pazar günü evlendirdiği öğrenildi. Osman Bahadır’ın oğlunu evlendirdikten 3 gün sonra geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumması, başta oğlu Cüneyt Bahadır ve ailesi olmak üzere akrabalarının ve komşularını adeta kahretti. Osman Bahadır’ın bu acıklı hikayesi Tonya’da herkesin yüreğini burktu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: OĞLUNUN, DÜĞÜNÜNDEN, 3, GÜN, SONRA, ÖLDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı