Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 01:13 Bu haber 4666 kez okundu
 
KÖROĞLU'NDAN BAŞKENT ÇIKARMASI
AK Parti Tonya İlçe Başkanı Cafer Köroğlu ve İlçe Tanıtım Medya Başkanı Hasan Kurt Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.
- Haberi
KÖROĞLU'NDAN BAŞKENT ÇIKARMASI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile TBMM Plan ve Bütçe görüşmeleri sırasında sohbet etme fırsatı bulan Köroğlu ve Kurt, Tonya’mızın evladı AK Parti Trabzon Milletvekili, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Av. Salih Cora ile birlikte şehrimizin kıymetli milletvekilleri Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu ile görüştü. Köroğlu ve Kurt, hafta içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti grup toplantısına da katıldılar.

Ankara’da çok önemli temaslarda bulunduklarını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Cafer Köroğlu, “Tonya’mızın kalkınmasını ve gelişmesine devam etmesi noktasında yapmayı düşündüğümüz projeleri İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve ilçemizin evladı Milletvekilim Sayın Salih Cora başta olmak üzere kıymetli milletvekillerimize sunduk. Sayın Vekilim Salih Cora, yoğun programına rağmen bizim bütün istek ve taleplerimizi bakanlarımıza ve ilgili makamlara iletti. Çok verimli ve önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Tonya-Kürtün Yolu, Çayırbağı Tonya Yolu ve dahi birçok yatırımlar konusunda önemli görüşmeler kaydettik. Hemşehrilerimizin bireysel taleplerini de vekilimize ve bakanlarımıza ilettik. İlgi, alaka ve destekleri için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

AK Parti İlçe Tanıtım Medya Başkanı Hasan Kurt da Ankara’da gerçekleştirdikleri bütün görüşmelerin olumlu geçtiğini kaydederek, “Sayın Bakanımız Süleyman Soylu, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Salih Cora, Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Bizim bütün taleplerimizi ilgili kurumlara ilettiler ve çözümleri için gerekeni yaptılar. Bizim her türlü talebimize büyük bir duyarlılık ile yaklaşarak gerçekleşmesi noktasında gerekenleri yapan Sayın Bakanımız Süleyman Soylu ve Sayın Milletvekilimiz Salih Cora’ya ayrıca teşekkür ediyoruz. Söz konusu Tonya olunca hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyorlar. Allah onlardan razı olsun” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÖROĞLU'NDAN, BAŞKENT, ÇIKARMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı