Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 12:36 Bu haber 1275 kez okundu
 
KAYMAKAM'DAN SPORA DESTEK
Tonya Kaymakamı Osman Sayılır, Liselerarası Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan Şehit Soner Yıldırım Lisesi’ni Trabzonspor-Kayserispor müsabakasına götürerek jest yaptı. İşadamı Ayhan Demir ve Avukat Osman Cora da öğrencilere Beşiktaş maçı için söz verdi
- Haberi
KAYMAKAM'DAN SPORA DESTEK

Tonya Kaymakamı Osman Sayılır’dan, Tonya’daki Liselerarası Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan Şehit Soner Yıldırım Lisesi’ne jest. Kaymakam Sayılır, 4 lisenin katıldığı ve tek devre usulü ile oynanan karşılaşmalar sonucunda namağlup şampiyon olan Şehit Soner Yıldırım Lisesi’ni, Trabzonspor’un dün akşam oynadığı ve 4-2 kazandığı Kayserispor karşılaşmasına götürerek ödüllendirdi.

 

Öğrencilerin passolig ve biletlerini temin eden Sayılır, gençlere her zaman destek olmaya çalıştığını belirterek, “Geleceğimiz, gençlerimizin her zaman yanındayız. Sağlıklı yaşamın en önemli parçası olan sporave sporcuya destek olmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimize böyle bir jestte bulunduk. Onların mutluluklarını görünce biz de mutlu olduk” dedi.

 

Bu tablo karşısında memnuniyetlerini dile getiren Şehit Soner Yıldırım Lisesi’nin şampiyon öğrencileri bu jestinden dolayı Kaymakam Sayılır’a teşekkür etti.  

Tonya Kaymakamı Sayılır'ın bu jestinin ardından Ayhan demir ve Avukat Osman Cora da şampiyon öğrencileri Beşiktaş maçına götürme sözü verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYMAKAM'DAN, SPORA, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı