Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 22:08 Bu haber 1891 kez okundu
 
ESKİ MECLİS ÜYELERİNE PLAKET
Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, çalışmalarından dolayı eski meclis üyelerine plaket verdi
- Haberi
ESKİ MECLİS ÜYELERİNE PLAKET

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, bir önceki dönem belediye meclis eski üyelerine çalışmalarından dolayı plaket verdi. Ali Koç Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene, eski belediye meclis üyelerinin yanı sıra mevcut belediye meclis üyeleri de katıldı.

Eski meclis üyelerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Osman Beşel, “Hep beraber ilçemizin daha da kalkınması için gayret gösterdik. Çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Çalışmalarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatlarınızda sizlere başarılar diliyorum. Şimdi bayrağı devralan yeni meclis üyesi arkadaşlarımız ile yola devam ediyoruz. Sizin gibi yeni arkadaşlarımız da özverili bir şekilde çalışıyor. Onlara da buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte Tonya’ya hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Plaket törenin ardından birlikte yemek yenildi. Belediye meclisinde görev yapan meclis üyeleri Belediye Başkanı Beşel’in bu düşüncesine ve jestine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.


Kaynak: Editör:
Etiketler: ESKİ, MECLİS, ÜYELERİNE, PLAKET,
Yorumlar
Haber Yazılımı