Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 17:59 Bu haber 5466 kez okundu
 
CORA MUTLULUKLAR DİLEDİ
Ramazan Bayramı’nı Trabzon’da geçiren AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, dayısı Ali Sait Latifoğlu’nun kızı Neşe Latifoğlu ile Samet Altuncu’nun düğün töreni katıldı
- Haberi
CORA MUTLULUKLAR DİLEDİ

Düğün sahibi olarak davetlilere tek tek “hoşgeldiniz” diyen ve yakından ilgilenen Milletvekili Salih Cora şahitliğini yaptığı nikah merasiminin ardından aile cüzdanını Neşe ve Samet çiftine takdim etti.

Cora yaptığı konuşmada, “Allah bir yastıkta ihtiyar, ömür boyu bahtiyar eylesin. Bizleri bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Cora Ayrıca Trabzon’da Gül Çelik & Osman Atalay, Yeşim Erdoğan & Şevki Erdoğan, Hatice Kurt & Ali Karadeniz, Seren Şahin & Taha Dal, Betül Köse & İslam Günaydın, Ayşe Uygur & Necat Karadeniz, Ebru Erdoğan & Zülkif Yılmaz ve Hatice Günal & Rıfat Altun’un düğün merasimlerine katıldı.

Milletvekili Salih Cora son olarak Trabzon siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerinden Temel Kofoğlu’nun kızı Melike ile Fikret Şeker’in düğün merasimine katılarak nikah şahitliğini yaptı. Cora burada da genç çiftlere kuranı kerim hediye etti ve mutluluklar diledi.

4

Kaynak: Editör:
Etiketler: CORA, MUTLULUKLAR, DİLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı