Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 11:51 Bu haber 7811 kez okundu
 
BEŞİKDÜZÜ'NE TONYALI EMNİYET MÜDÜRÜ
Tonya’nın Karaağaçlı Mahallesi’nden komiser Ahmet Bekar Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.
- Haberi
BEŞİKDÜZÜ'NE TONYALI EMNİYET MÜDÜRÜ

1992 yılında polis memuru olarak Kastamonu’da göreve başlayan Bekar birinci şark görevini 1996-2001’de Van’da, daha sonra uzun yıllar Giresun’da görev yaptıktan sonra ikinci şark görevini Erzurum’da, üçüncü şark görevini Hakkâri Yüksekova ilçesinde yaptıktan sonra 2018 yılında Beşikdüzü ilçesine tayin oldu.

Yaklaşık 1,5 yıl Polis Merkezi Amirliği görevini yürüttükten sonra 23 Kasım 2019 tarihinde Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı.

Tonya Karaağaçlı Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan Ahmet Bekar evli ve 2 erkek bir kız babasıdır. Bekar’ın oğlu ve gelini Rize’de polis memuru olarak görev yapmaktadır.

Emniyet Müdürlüğü’ne yükseliş hikayesini anlatan Bekar, “Temmuz 2018 tarihinde Yüksekova dönüşümde Beşikdüzü Polis Merkezi Amiri olarak göreve başlamıştım. Zaman içinde 2020 Ocak ayında emekli olup başka planlar yapmıştım. Ancak bazen plan ne kadar dikkatli ve iyi kurulursa kurulsun kaderin kurduğu plan kişinin planının önüne geçer.

Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdür olarak 23.11.2019 günü itibariyle göreve başlamış bulunuyorum. Bu görevimin ilçemize ve şahsıma hayırlara vesile olmasını temenni ederek, beni bu göreve layık gören ve görevi tevdi eden Sayın İl Emniyet Müdürümüze saygı ve şükranlarımı arz ederim.

Yeni bir göreve başlamanın heyecanı başkadır. Ne kadar tecrübeli olunursa olunsun her zaman yeni bir hissiyat oluşturur. Çok sevdiğim Beşikdüzü ilçe emniyet müdürü olarak atanmanın verdiği onurun yanında şahsıma yüklenen sorumluluğun da idrakindeyim. Bu vesileyle; ülkemizin huzur ve güvenliği uğruna canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ve emeklilerimizi de minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEŞİKDÜZÜ'NE, TONYALI, EMNİYET, MÜDÜRÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı