Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 17:24 Bu haber 2850 kez okundu
 
BELEDİYE DESTEKLEMELİ
BAL Ligi’nde mücadele eden Trabzon temsilcisi Tonya Doğanspor da ekonomik sıkıntılardan dertli.
- Haberi
BELEDİYE DESTEKLEMELİ

Tonya Doğanspor Kulübü Başkanı Zafer Cora, geçtiğimiz hafta Günebakış Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, ekonomik anlamda destek verilmemesi halinde devam etmeyi düşünmediklerini ifade etmiş, bu açıklamalarıyla da gündeme oturmuştu.

Tonya Doğanspor’un sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda özellikle Tonya Belediyesi’nin artık kendilerine destek vermesi gerektiğine vurgu yapılarak, taraftara da bu konudaki görüşleri soruldu. Paylaşımlarda, “Tonya Doğanspor’un yoluna devam etmesi için ekonomik anlamda destek şart. Belediye destek versin mi, yoksa bu iş belediyenin işi değil’ mi diyelim’ şeklinde bir soru yöneltti. Tonya Doğanspor taraftarları da 76 gibi yüksek bir oranda Tonya Belediyesi’nin desteklemesi gerektiği yönünde görüş belirtti.

Tonya Doğanspor Kulübü Başkanı Zafer Cora, herkesin kulübe sahip çıkması gerektiğini belirterek, “Herkesin bu güzel heyecanı ilçemizde ve bölgemizde yaşaması için ve bu heyecanın devam etmesi için destek olması gerekiyor. Bir kampanya başlatalım. Ve kimlerin kulübümüze destek olması gerektiğini de etiketleyerek belirtelim” ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK: GÜNEBAKIŞ GAZETESİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, DESTEKLEMELİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı