Haber Detayı
24 Kasım 2019 - Pazar 21:59 Bu haber 4023 kez okundu
 
BAŞKENT'TE TONYALILAR BULUŞMASI
Başkent Ankara’da yaşayan Tonyalılar, Ankara Tonyalılar Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldiler.
- Haberi
BAŞKENT'TE TONYALILAR BULUŞMASI

Büyük bir kaynaşma ve dayanışma içerisinde geçen programa AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, YÖK Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Nurol Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Paşaoğlu, ASELSAN Yönetim Kurulu Üyesi Murat Üçüncü, Prof. Dr. Hilmi Hacısalihoğlu, Prof Dr. Mustafa Öztürk, İş insanı Sinan Ocak ve Ankara’da yaşayan Tonyalılar katıldı.

KATILAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ankara Tonyalılar Derneği’nin yeni yönetim kurulu göreve geldikten sonraki ilk önemli organizasyonuna imza atan dernek başkanı Emekli Kurmay Albay Mustafa Yıldırım, “Kahvaltı programımızı büyük bir katılımla gerçekleştirdik. Başkent’te yaşayan Tonyalı hemşehrilerimizin bu güzel buluşmaya büyük ilgi göstermesi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Hemşehrilerimiz ile tanıştık, kaynaştık, hasret giderdik. Davetimize katılan ve işleri nedeniyle katılamayan bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Yoğun programına rağmen davetimize katılan ilçemizin evladı, AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora'ya çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

HEMŞEHRİLERİMİZİ GÖRMEK BİZİ ÇOK MUTLU ETTİK

Organizasyonda konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora da, “Hemşehrilerimizle hasret giderdik. Başkent’te yaşayan Tonyalı hemşehrilerimizi bir arada görmek bizleri çok mutlu etti. Hem uzun zamandır görüşemediğimiz dostlarımızla hasret giderdik hem de yeni tanıma fırsatı bulduğumuz hemşehrilerimizi görmüş olduk. Bu vesile ile memleketimiz Tonya’da tamamlanan ve yapımı devam projelerimizi paylaşma imkanı bulduk. Bu organizasyonun gerçekleşmesine vesile olan Ankara Tonyalılar Derneği Başkanı Sayın Mustafa Yıldırım’a ve Yönetim Kurulu’na teşekkürl ederim” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKENT'TE, TONYALILAR, BULUŞMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı