Haber Detayı
28 Nisan 2019 - Pazar 18:20 Bu haber 1201 kez okundu
 
BAŞKAN BEŞEL KAMPA KATILDI
Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, AK Parti'nin Kızılcahamam’daki 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı’na katıldı
- Haberi
BAŞKAN BEŞEL KAMPA KATILDI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti'nin 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı Kızılcahamam’da gerçekleştirildi. 26 Nisan'da başlayan kamp bugün sona erdi.

 

Kampa bu yıl milletvekilleri yerine, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, kadın ve gençlik kolları MYK üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyeleri katıldı.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başta olmak üzere ilçe belediye başkanları ve Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel de kampta yerini aldı. Trabzon’dan giden belediye başkanlarının birlik ve bütünlük içerisinde hareket ettiği gözlendi. Başkan Beşel oldukça verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade ederek, “Cumhurbaşkanımızın bize verdiği öğütler yönetim odak noktasını kaynağını oluşturacak. Kendi adıma çok kazanımlar elde ettiğimi söyleyebilirim. Trabzon’dan giden belediye bakanı arkadaşlarımız ile uyumlu bir kamp dönemi geçirdik” dedi.

 

Genel istişare ve değerlendirme ile birlikte çeşitli sunumların yapıldığı kampta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Belediye başkanlarına öğütlerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye başkanlarına "Halktan kopmayın. Kibirden uzak durun. Halk ile aranıza koruma kalkanı koymayın. Telefonlarınızı 24 saat açık tutun. Gösterişten uzak durun. Çok sayıda koruma aracıyla gezmeyin" uyarılarını yapıldı.


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, BEŞEL, KAMPA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı