Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 16:24 Bu haber 2198 kez okundu
 
ARSLAN TONYALI MÜDÜRLERLE AKGÜN'Ü ZİYARET ETTİ
AK Parti Trabzon teşkilatında uzun yıllar başkan yardımcılığı yapan işadamı, hemşehrimiz Mehmet Arslan, Akçaabat Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan TARIK Akgün'ü Tonyalı Okul Müdürleriyle birlikte makamında ziyaret etti.
- Haberi
ARSLAN TONYALI MÜDÜRLERLE AKGÜN'Ü ZİYARET ETTİ

Aynı zamanda Akçaabat Fen Lisesi okul aile birliği başkanı olan Mehmet Arslan, ziyarette eğitimle ilgili istişarede bulunduklarını ifade ederek, eğitim sisteminin çok iyi olduğuna vurgu yaptı.

Arslan, “Öğrencilerimizin günümüzde birçok imkanı var. Sınıflar teknolojiyle donanmış, bilgiye ulaşmak için her türlü imkan var. Öğretmenler öğrencilerle birebir ilgileniyor. Evlatlarımız derslerine çok çalışacaklar ve ülkemize hayırlı birer birey olacaklar” dedi.

Uzun yıllar Tonya’da öğretmenlik yapması nedeniyle ilçede derin dostluklar kuran Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akgün’ü Kısa bir süre önce de Ak Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ’nın babası emekli öğretmen Ahmet Cora ziyaret etmişti. Akgün ile Ahmet Cora Şehit Cemil KÜÇÜK İlköğretim Okulunda birlikte çalışmışlardı. Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akgün ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘’ Tonyalılar vefalıdır merttir eğitime çok önem verirler’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARSLAN, TONYALI, MÜDÜRLERLE, AKGÜN'Ü, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı