Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 23:04 Bu haber 2888 kez okundu
 
ANNELERE ANLAMLI ZİYARET
Tonya Kaymakamı Osman Sayılır, Anneler Günü nedeniyle ilçedeki 100 yaş üzeri anneleri, şehit ailelerini ve yalnız yaşayan yaşlı anneleri ziyaret etti, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mektubunu ve hediyesini takdim etti
- Haberi
ANNELERE ANLAMLI ZİYARET

100 yaş üzeri Ayşe Birinci, Fatma Karabulut, Fatma Kurt ve Ayşe İnci ile birlikte şehit Ahmet Yılmaz’ın annesi Emine Yılmaz’ı, şehit Metin Köksal’ın annesi Lütfiye Köksal’ı, şehit İsmail Tekneci’nin eşi Ayşe Tekneci’yi, şehit Muhammet Bozoğlu’nun annesi İlhami Bozoğlu’nu, şehit Ercan Çelik’in babaannesi ve amcası Yusuf Çelik, şehit Soner Yıldırım’ın babası Muhammet Yıldırım, şehit Şehabettin Bektaş’ın abisi Mustafa Bektaş, şehit Cemil Küçük’ün abisi, şehit Ali Cora’nın kardeşi Kadir Cora’yı bizzat ziyaret eden ilçe Kaymakamı Osman Sayılır, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mektubunu, hediyesini takdim ederek anneler gününü tebrik etti. Sayılır, şehit ailelerine ayrıca Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun mektubunu sundu.

Vefa Sosyal Destek ekipleri tarafından yalnız yaşayan 66 anneye de çiçek getirerek anneler gününü kutladılar.

Kaymakam Osman Sayılır, ziyaret ettikleri annelere İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mektubunu, hediyesini ve selamını ilettiklerini ifade ederken, “Ülke olarak zor bir süreç yaşıyoruz. Dışarı çıkma kısıtlamasına rağmen her ne kadar bugün sokağa çıkma izinleri bulunan yaşlılarımıza gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret çok anlamlı oldu. Devletimizin her zaman yanlarında olduğunu ifade ettik. Rabbim onların eksikliğini htirmesin. Başımızdan eksik eylemesin. Onlar da çok memnun oldular. Devletimize teşekkürlerini sundular. Bu vesile ile bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANNELERE, ANLAMLI, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı