Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 14:12 Bu haber 2070 kez okundu
 
AK KADINLAR BİR ARAYA GELDİ
AK Parti Tonya İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen programda AK Partili kadınlar bir araya geldi.
- Haberi
AK KADINLAR BİR ARAYA GELDİ

Toplantıya Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, Ak Parti Tonya İlçe Başkanı Cafer Köroğlu, AK Parti Tonya İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Yıldırım, yönetim kurulu ve 22 mahallenin AK Parti Tonya kadın kolları başkanları katıldı.

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel toplantıda yaptığı konuşmada, kadınların önemine vurgu yaparken, “AK Parti Kadın Kolları çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atıyorlar. Kendilerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz. AK Parti ayrım yapmaksızın bütün kadınlara değer veren ve onlara her zaman güvenen bir partidir” diye konuştu.

AK Parti Tonya İlçe Başkanı Cafer Köroğlu, kadınların AK Parti’deki yeri ve öneminden bahsederken, “Parti olark kadınlara en fazla özgürlük sağlayan, değer veren partiyiz. Hiçbir ayrım yapmadan partimizin bütün kademelerinde kendilerine yer veriyoruz” dedi.

AK Parti Trabzon İL Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen de, “Biz AK kadınlar olarak her zaman farkımızı ortaya koyduk. Büyük bir özveri ve çalışma ile birçok seçimi omuz omuza vererek atlattık. Önce devlet dedik, önce millet dedik. Ayrım yapmadan her bir vatandaşımıza aynı değeri verdik. Şimdi daha çok çalışacağız. Her zaman hemşehrilerimizin yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Tonya İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Yıldırım da, “Mahalle başkanlarımız ile bir araya geldik. Mahallelerimizde yapılması gerekenleri anlattık. İhtiyaçlı insanlara yardım etmemiz gerektiği konusunda yapacağımız çalışmaları ele aldık. İlerleyen süreçte yapacağımız ilçe kadın kolları kongremizin öncesinde fikir alış verişinde bulunduk” dedi.

Kadın Kolları üyeleri sonrasında Tonya’daki yaşlı, hasta ve şehit ailelerini ziyaret ederek destek oldular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, KADINLAR, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı