Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 14:24 Bu haber 3894 kez okundu
 
ADLİYEDE NÖBET DEĞİŞİMİ
Tonya Adliyesi’nde Hâkim Mustafa Avan’ın yerine Özlem Öztürk Bayar, Tonya Cumhuriyet Savcıları Mehmet Oğuz Aksoy ve Berat Sağır Batman’ın yerine Süleyman Kaan Yılmaz ve Yaprak Melis İlhanoğlu göreve başladı
- Haberi
ADLİYEDE NÖBET DEĞİŞİMİ

 

31 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan HSK kararnamesi ile ülke genelinde olduğu gibi Trabzon ve ilçelerinde de görev yapan çok sayıda hakim ve savcı başka illere atanırken, çok sayıda hakim ve savcı da başka illerden Trabzon’a tayin edilmişti. Ayrıca Trabzon içinde de atamalar gerçekleşmişti.

 

Yayınlanan kararname ile Tonya Hâkimi Mustafa Avan Fethiye Hâkimliğine, Tonya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Oğuz Aksoy Osmaniye Cumhuriyet Savcılığına, Tonya Cumhuriyet Savcısı Berat Sağır da Batman Cumhuriyet Savcılığına atanmıştı. İlçemizdeki görev süresini dolduran ve tayin olan hakim ve savcılar geçtiğimiz günlerde ilçe halkı ve bürokratlarıyla vedalaşarak yeni görev yerlerine uğurlandılar.

Tonya Adliyesi’nde görev yapan ve tayin olan hakim ve savcıların yerine Tonya hakimi olarak Özlem Öztürk Bayar ve Cumhuriyet Savcıları Süleyman Kaan Yılmaz ve Yaprak Melis İlhanoğlu atandılar ve Tonya Adliyesi’ndeki görevlerine başladılar.

 


Kaynak: Editör:
Etiketler: ADLİYEDE, NÖBET, DEĞİŞİMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı