Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 19:14 Bu haber 2551 kez okundu
 
AÇILIŞINI MİLLETVEKİLİ CORA GERÇEKLEŞTİRDİ
Latifoğlu Taşfırın Ekmeği & Unlu Mamulleri’nin 3. şubesi açıldı. Açılışı bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Zonguldak’a giden AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora gerçekleştirdi.
- Haberi
AÇILIŞINI MİLLETVEKİLİ CORA GERÇEKLEŞTİRDİ

Tonya’nın Karşular Mahallesi’nden olan ve iş hayatına Zonguldak’ta devam eden iş insanı Osman Cora tarafından üçüncüsü açılan Latifoğlu Taşfırın Ekmeği Unlu Mamulleri’nin açılış törenine AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora’nın yanı sıra Zonguldak Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Alparslan Küçük, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bu tür işyerlerinin açılmasının istihdam ve üretim açısından önemli olduğunu ifade eden AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, “Bugün burada çok anlamlı bir açılışı gerçekleştiriyoruz. İşyeri sahibi benim amcam olması nedeniyle ayrı bir mutluluk yaşıyorum. İşletmenin içerisini gezdiğimizde kaliteden, hijyenden ödün vermeden, masraftan kaçınmadan modern bir fırının ortaya çıkarıldığını görüyoruz. Ürün çeşitliliği ile beraber müşteri memnuniyeti esas alınmış. Latifoğlu Fırın’ın Zonguldak’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Allah bol ve bereketli kazançlar nasip eylesin” diye konuştu.

ŞEHİT AİLELERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Cora ayrıca Zonguldak’ta Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Mustafa Yorulmaz’dan şehit ve gazi ailelerimizin yaşadığı problemler ile ilgili bilgi alan Cora, “Hükümetlerimiz döneminde şehit ve gazi ailelerine ilişkin birçok düzenleme getirdik. Yasal düzenleme gerektiren yeni talepleri de dikkate alıyoruz. Biz şehit ve gazi aileleri için ne yapsak azdır. Bugüne kadar yapılanları ve bundan sonra da yapılacak olanları milletimizin ve devletimizin şehitlerimize ve gazilerimize olan bir şükran ifadesi olarak görüyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AÇILIŞINI, MİLLETVEKİLİ, CORA, GERÇEKLEŞTİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı