İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
25 Ağustos 2021 - Çarşamba 13:58 Bu haber 2680 kez okundu
 
- Haberi

Tonya Kaleönü Mahallesi’nde yapımına başlanan Kapalı Pazar Yeri çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Standart 52 araçlık otopark, Tonya  Pazaryeri, düğün salonu ve Gençlik Merkezinin yer alacağı Tonya Pazar yerinde incelemelerde bulunana Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, çalışmaların en kısa zamanda biteceğini ve ilçenin en önemli sorunların birinin tarih olacağını söyledi.

 

Başkan Beşel, “Tonya Kapalı Pazar Yeri çalışmaları devam ediyor. İlçemizin en önemli sorunlarından biri olan pazar yeri sorunu Büyükşehir Belediyemizce gerçekleştirilen ihalenin akabinde hızla devam eden çalışmalarla çözüm yönünde önemli mesafe almıştır. İnşallah en kısa zamanda bitirilecek olan inşaat çalışmaları sonucunda sorun köklü çözüme kavuşacak ve tarih olacaktır. Büyükşehir Belediyemize ve projenin her aşamasını yakından takip eden ilçemizin evladı, Milletvekilimiz Salih Cora'ya çok teşekkür ediyorum. İnşaat çalışanlarına kazasız belasız güzel bir çalışma süreci diliyorum. İlçemiz ve halkımız için hayırlı olsun.” dedi.

 

Zeminle birlikte toplam 4 kat üzerine yapılması planlanan inşaatın kapalı alanı 5 bin 155 metrekare olacak. Zemin katı otopark, 1. katı Pazar yeri, 2. katı düğün salonu ve 3. Katı ise gençlik merkezi olacak. Çalışmaların 2022 yılı içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı