TONYA
TONYA'YI YASA BOĞDU
RADYOCU AHMET EŞİNİ KAYBETTİ
RADYOCU AHMET EŞİNİ KAYBETTİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 19:57 Bu haber 50278 kez okundu
 
- Haberi

Seher Köksal… 1976’da Trabzon’da doğdu. 2001 yılında KTÜ Jeodezi ve Fotogrametri  Mühendisliği bölümünden mezun olan Köksal, başarı basamaklarını tek tek çıktı. Tonya gelini de olan Köksal, 1998’de başladığı meslek hayatında adından sıkça söz ettirdi. Henüz 22 yaşındayken Tonya Kadastro Müdürlüğü’nde Teknisyen olarak göreve başlayan Köksal, 2002 yılına kadar burada görev yaptı.

2002 yılında Keşap’ta kontrol mühendisi olarak memuriyet hayatına devam eden Seher Köksal, 2004 ve 2006 yıllarında Görele’de kontrol mühendisi olarak çalıştı. 2006 yılında tahini Samsun’a çıkan Köksal, burada da Kontrol Mühendisi olarak meslek hayatına devam etti. Bir yandan sahada çalışıp bir yandan annelik vazifesini yerine getiren Köksal, 3 çocuğu ile de ilgilenirken, kadastro müdür yardımcılığı sınavına hazırlandı.

“İnsanoğlu azmedince başaramayacağı hiçbir şey yoktur.” Sözünün karşılığını veren Köksal, hazırlandığı müdür yardımcılığı sınavını kazandı. Samsun kadastro müdürlüğünde Müdür yardımcısı olarak görev yapacak olan Seher Köksal’ı bizler tonyaninsözü.net ailesi olarak tebrik ediyor. Yeni görevinde başarılar diliyoruz.    

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı